Usługi

Sprzedaż

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Przed zakupem klimatyzatora doradzimy Państwu jakie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się na danej powierzchni i przygotujemy spersonalizowaną ofertę. Jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe rozwiązanie dla domów jednorodzinnych obejmujące ogrzewanie, chłodzenie, wentylację i CWU. W razie potrzeby przygotujemy dokumentację projektową i po wykonawczą.

Montaż

Oferujemy usługi montażowe zarówno zakupionych u nas, jak i powierzonych nam przez klienta urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Dostosowujemy się nawet do najbardziej wygórowanych wymagań. Wyróżniają nas atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do klienta.

Serwis

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy kompleksowy serwis urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Realizujemy zarówno jednorazowe usługi, jak i długoterminowe umowy serwisowe. Może się zdarzyć, że urządzenie nie działa. Zapraszamy do zgłoszenia awarii, przyślemy swój serwis, zdiagnozujemy problem i wykonamy kompleksową naprawę.

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

Doradzimy jaki klimatyzator wybrać

 

Klimatyzacja w mieszkaniu to nie tylko skuteczny system ogrzewania bądź chłodzenia – okazuje się, że może stanowić istotny element wystroju pomieszczeń. Oferujemy szeroki wachlarz klimatyzatorów Daikin, LG, CHIGO, Midea, Lennox, Mitsubishi Electric oraz Carrier. Klimatyzatory z naszej oferty pasują do każdego mieszkania i domu. Klimatyzatory można zamontować na wiele różnych sposobów. Popularnym i dyskretnym rozwiązaniem zwłaszcza w przestrzeniach biurowych jest instalacja sufitowa. Można tutaj zdecydować się na urządzenia kasetonowe bądź kanałowe, które nie zabiorą miejsca na ścianie, a zarazem równomiernie wypełnią pokój powietrzem.

 

Dane kontaktowe

Pon. – Pt. od 8 do 17

 

ul. Ogrodnicza 54

05-082 Babice Nowe

Formularz kontaktowy

Skontaktujemy się z Tobą w celu darmowej wyceny