Gree Clivia

Strona główna

Gree Clivia

Klimatyzator ścienny

Gree Clivia

Clivia to absolutny debiut w ofercie Gree i jednocześnie prawdziwy przełom w klimatyzacji. To niezwykle bogato wyposażone w funkcje i możliwości urządzenie z wbudowaną sztuczną inteligencją nie tylko spełni Twoje oczekiwania, ale wspólnie z Tobą zaprojektuje Twój komfort życia!
Kontrola wilgotności w pomieszczeniu, energooszczędna i inteligenta praca, to tylko niektóre z wyróżników produktu. Dla jeszcze większego komfortu użytkownika, dzięki technologii LED UV, urządzenie potrafi skutecznie eliminować z otoczenia drobnoustroje, a nocny tryb cichej pracy jednostki zewnętrznej zapewni spokój i harmonię domowników.

Od maja 2024 Clivia dostępna będzie w nowym wyjątkowym wykończeniu Satin Black, oferując tym samym do wyboru cztery kolory komfortu!

  • Tryb cichej pracy urządzenia.
  • Urządzenie wyposażone w automatyczną żaluzję poziomą i pionową.
  • Funkcja odczytu temperatury otoczenia z czujnika w pilocie.
  • Funkcja ogrzewania nieużytkowanego pomieszczenia do 8°C.
  • Urządzenie wyposażone w 7 biegów wentylatora jednostki wewnętrznej.
  • Funkcja trzech różnych trybów pracy nocnej jednostki (obniżenie nastaw temperatur zwiększające komfort).
  • Urządzenie umożliwiające inteligentną pracę w trybie osuszania powietrza w pomieszczeniu.
  • Funkcja umożliwiająca automatyczne dostosowanie nastaw pracy urządzenia w trybie pracy nocnej.

Grzanie nawet przy -30°C Technologia G-AI pozwala na oszczędność aż do 10% energii w skali roku, co potwierdza niezależny, międzynarodowy certyfikat Intertek.

Innowacyjna technologia G-AI wykorzystuje algorytm sztucznej inteligencji, który łączy inteligentne uczenie się i udoskonalone zarządzanie systemem. Algorytm dynamicznie zmienia tryb pracy klimatyzatora Clivia, aby wybrać najkorzystniejszą strategię energooszczędności.

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

Doradzimy jaki klimatyzator wybrać

Klimatyzacja w mieszkaniu to nie tylko skuteczny system ogrzewania bądź chłodzenia – okazuje się, że może stanowić istotny element wystroju pomieszczeń. Oferujemy szeroki wachlarz klimatyzatorów Daikin, LG, CHIGO, Midea, Lennox, Mitsubishi Electric oraz Carrier. Klimatyzatory z naszej oferty pasują do każdego mieszkania i domu. Klimatyzatory można zamontować na wiele różnych sposobów. Popularnym i dyskretnym rozwiązaniem zwłaszcza w przestrzeniach biurowych jest instalacja sufitowa. Można tutaj zdecydować się na urządzenia kasetonowe bądź kanałowe, które nie zabiorą miejsca na ścianie, a zarazem równomiernie wypełnią pokój powietrzem.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!