Gree Airy

Strona główna

Gree Airy

Klimatyzator ścienny

Gree Airy

W procesie tworzenia wnętrza najcenniejszą wartością jest funkcjonalność i styl. AIRY nie tylko inspiruje nowatorskim wzornictwem, odwagą koloru, czy intrygującym kolażem tekstur. AIRY to przede wszystkim innowacyjne technologie, które pozwalają nam wprowadzać wydajne, trwałe i przyjazne dla środowiska rozwiązania. Wyposażone w sztuczną inteligencję, zapewniają maksymalny komfort dla użytkowników przy jednoczesnym energooszczędnym działaniu. Szerokie zakresy temperatur pracy w połączeniu z przełomową technologią hybrydowego odszraniania gwarantują bezpieczną i stabilną pracę systemu oraz niezawodne ogrzewanie nawet do -25°C.

  • Tryb cichej pracy urządzenia.
  • Urządzenie wyposażone w automatyczną żaluzję poziomą i pionową.
  • Funkcja odczytu temperatury otoczenia z czujnika w pilocie.
  • Funkcja ogrzewania nieużytkowanego pomieszczenia do 8°C.
  • Urządzenie wyposażone w 7 biegów wentylatora jednostki wewnętrznej.
  • Funkcja trzech różnych trybów pracy nocnej jednostki (obniżenie nastaw temperatur zwiększające komfort).
  • Urządzenie umożliwiające inteligentną pracę w trybie osuszania powietrza w pomieszczeniu.
  • Funkcja umożliwiająca automatyczne dostosowanie nastaw pracy urządzenia w trybie pracy nocnej.

Technologia G-AI Plus 2.0 pozwala na oszczędność aż do 24% energii

Algorytm sztucznej inteligencji 2.0 jeszcze lepiej rozpoznaje potrzeby użytkownika, dobierając parametry pracy urządzenia w sposób zapewniający pełen komfort przy jednoczesnym oszczędzaniu energii. Technologia G-AI Plus może pośrednio uwzględniać takie czynniki, jak powierzchnia pomieszczenia, obciążenie cieplne, nasłonecznienie, czy specyfikę wykonania instalacji.

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

Doradzimy jaki klimatyzator wybrać

Klimatyzacja w mieszkaniu to nie tylko skuteczny system ogrzewania bądź chłodzenia – okazuje się, że może stanowić istotny element wystroju pomieszczeń. Oferujemy szeroki wachlarz klimatyzatorów Daikin, LG, CHIGO, Midea, Lennox, Mitsubishi Electric oraz Carrier. Klimatyzatory z naszej oferty pasują do każdego mieszkania i domu. Klimatyzatory można zamontować na wiele różnych sposobów. Popularnym i dyskretnym rozwiązaniem zwłaszcza w przestrzeniach biurowych jest instalacja sufitowa. Można tutaj zdecydować się na urządzenia kasetonowe bądź kanałowe, które nie zabiorą miejsca na ścianie, a zarazem równomiernie wypełnią pokój powietrzem.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!